Як проходить консультація у терапевта

Share
Як проходить консультація у терапевта

До терапевта звертаються зазвичай перед тим, як проходити лікарів вужчої спеціалізації. Саме цей фахівець спрямовує пацієнта, допомагає визначити причину проблеми, щоб діагностика була максимально точною, а лікування ефективним. При цьому самі терапевти можуть займатися лікуванням деяких захворювань. Часто це інфекційні хвороби, загострення хронічних симптомів, лікування опорно-рухового апарату/органів ШКТ тощо.

Сьогодні записатися на консультацію терапевта можна, навіть не виходячи з дому на https://cityclinic.com.ua/ua/konsultaciya-terapevta. Головне – правильно вибрати лікаря та підготуватися до прийому.

Як вибрати терапевта

Вибір терапевта сьогодні кожен пацієнт може здійснювати індивідуально. Передбачається, що за всіма людьми закріплюється сімейний лікар, до якого варто звертатися за наявності будь-яких симптомів. Однак як вибрати грамотного фахівця? Звертайте увагу на:

  • кваліфікацію та освіту – основне та додаткове (проходження курсів, відвідування семінарів/конференцій/лекцій);
  • атмосферу під час прийому – лікар повинен бути ввічливим, не поспішати пацієнта, відповідати на питання, що цікавлять;
  • відгуки пацієнтів, які залишають на форумах/в соціальних мережах або на сайті клініки;
  • вартість прийому у лікаря – до терапевта зі статистики пацієнти звертаються найчастіше, важливо, щоб консультації мали оптимальне співвідношення ціна/якість послуги.

Як проводиться консультація

Основний прийом, який використовує терапевт для встановлення правильного діагнозу: опитування пацієнта. Так вдається зібрати весь потрібний анамнез. Тому перед тим, як записуватись на консультацію, визначте – що саме вас турбує? Намагайтеся розповісти лікарю всі деталі хвороби:

  • коли з’явилися перші симптоми;
  • яке лікування ви використовували до прийому у терапевта;
  • чи відбувалися подібні захворювання у минулому тощо.

Безпосередньо під час прийому терапевт може вимірювати артеріальний тиск та температуру тіла пацієнта, якщо це необхідно. У більшості випадків цього достатньо, щоб або поставити правильний діагноз, або дати направлення до конкретного спеціалізованого лікаря, який і буде займатися подальшим лікуванням пацієнта.

Однак іноді (у більш запущених випадках та за наявності ускладнень) лікар призначає додаткові обстеження. Це можуть бути: аналіз крові, сечі та калу, УЗД, кардіограма тощо .

Протягом усього лікування також необхідно записуватись на консультацію до терапевта, щоб той міг коригувати список препаратів за необхідності.

У «Сіті Клінік» працюють досвідчені кваліфіковані терапевти, які займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою низки захворювань, використовують сучасні підходи та новітнє обладнання.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA