Безкоштовна доставка пакетів в Латвію

Share
Безкоштовна доставка пакетів в Латвію

«Чернігів Пекедж» спеціалізується на створенні якісного та стильного пакування. Наш асортимент є найбільшим в Україні. Серед нашої продукції є різноманітні пакети, такі як пакети майки, пакети банани та пакети з петлевими ручками. Ми пропонуємо вибір як з логотипом, так і без, глянцеві, матові та виготовлені за технологією рециклінгу.

Якщо вам потрібні пакети з власним дизайном, ми також можемо надати друк на пакетах вашого логотипа. При замовленні пакування зі складу ми забезпечуємо швидку доставку. Також «Чернігів Пекедж» готовий надіслати безкоштовні зразки пакування перед замовленням в будь-яке місто Латвії.

Пакети оптом в Латвії

Компанія «Чернігів Пекедж» вже 13 років виробляє якісні поліетиленові пакети та має власну лінійку рециклінгу. Протягом цього часу понад 10 000 клієнтів звернулися до нас, і всі вони залишилися задоволені. Середній бал задоволеності наших клієнтів становить 9,5. Для нас важлива якість пакетів, тому всі наші вироби відповідають системі харчової безпеки ISO 22000 та системі менеджменту якості ISO 9001. Наше підприємство має 2 цехи виробництва на території України, один з яких знаходиться за 5 кілометрів від кордону з Європейським Союзом.

Яка ціна на пакети з моїм логотипом?

У «Чернігів Пекедж» наші співробітники розраховують вартість виготовлення пакетів з логотипом з урахуванням унікального дизайну та розмірів. Якщо вам підходять типи пакетів, які ви бачите на нашому сайті, ми допоможемо зорієнтуватися в цінах та термінах виготовлення. Ціна на пакети з логотипом починається від 0,025 євро за пакет. Ціна на пакети зі складу — від 0,014 євро за пакет.

Хто буде займатись дизайном для майбутнього друку на пакеті? У «Чернігів Пекедж» ми маємо команду дизайнерів, які швидко та з урахуванням ваших побажань створять для вашої компанії ідеальний макет. Ваша думка та ваші побажання є для нас пріоритетними, тому ми завжди готові створювати нові дизайни та розміри пакетів з логотипом. Серед нашого асортименту ви можете обрати біорозкладні пакети, пакети банани з логотипом, пакети майки з логотипом та інші види пакетів.

Як розмістити замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів? Щоб купити пакети оптом в Латвії, ви можете залишити заявку на нашому сайті, надіслати листа на електронну адресу або зателефонувати за вказаними номерами. Ви можете зробити замовлення на пакети оптом у таких містах Латвії, як Рига, Даугавпілс, Лієпая, Єлгава, Юрмала, Вентспілс, Резекне та інші. Після оплати замовлення ми починаємо виготовлення пакетів з логотипом. Строк виготовлення пакетів з логотипом становить до 10 робочих днів.

Поетапний процес виробництва Ми використовуємо сучасне обладнання для виготовлення пакетів з логотипом. Процес виготовлення пакування включає наступні етапи:

  1. Формування поліетиленової плівки: гранулят перетворюється в плівку за допомогою екструдера. Плівка має бути необхідної довжини та ширини.
  2. Нанесення логотипу: на поліетиленовий рукав наноситься логотип за допомогою флексодрукарської машини. Кількість кольорів у логотипі визначає кількість кліше, які використовуються.
  3. Різання рулонів: рулони з друком ріжуться на пакети за допомогою пакетоформувальної машини згідно з технічною карткою.
  4. Упакування: готові поліетиленові пакети поміщаються в проміжну упаковку, а потім в коробки або мішки для транспортування та зберігання.

Ми виготовляємо якісні біорозкладні пакети, пакети з логотипом за технологією рециклінгу, різноманітні пакети банани з логотипом, пакети майки з логотипом та пакети з петлевою ручкою.

Як здійснюється доставка в Латвію?

Ми забезпечуємо безкоштовну пакетів доставку в Латвію на замовлення від 150 євро до 1000 євро. На індивідуальні замовлення пакетів з логотипом доставка є безкоштовною від 500 євро. Після оплати замовлення відправка відбувається наступного дня. Строк виготовлення пакетів з логотипом — до 10 робочих днів. Ми також надаємо всі необхідні документи та маємо міжнародні сертифікати якості, які допоможуть з підготовкою документів для митного оформлення.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA