Благодійний Фонд Сергія Цюпко завітав у село Плоске

Share
Благодійний Фонд Сергія Цюпко завітав у село Плоске

У селі Плоске Броварського району відбулася благодійна місія, яку організував фонд Сергія Цюпко з метою надання допомоги людям, які були вимушені покинути свої домівки в Бахмуті, Сумщині, Херсонщині та Донеччині через складні життєві обставини.

Завдяки благодійній діяльності фонду Сергія Цюпко, 150 вимушено переміщеним особам було надано продуктові набори, які містять основні продукти першої необхідності, такі як крупи, консерви, масло, цукор, сіль, чай та інші.

Отримувачі допомоги висловили вдячність фонду Сергія Цюпко за надану допомогу. Безумовно, така благодійна діяльність має велике значення для тих, хто потребує допомоги та підтримки у складний період свого життя.

Вимушено переміщені особи, які були змушені залишити свої домівки через війну, стикаються з безліччю складнощів у пошуку нового житла, роботи та інших необхідних ресурсів. Багато з них залежать від гуманітарної допомоги, яка допомагає їм пережити цей важкий період у їхньому житті. Тому допомога постраждалим від війни є надзвичайно важливою, і кожен з нас може зробити свій внесок у полегшення цієї ситуації. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб допомогти цим людям і підтримати їх у поверненні до нормального життя.

Важливо не тільки надавати фінансову допомогу, але і підтримувати людей морально, допомагати їм повернути віру в життя та дати надію на майбутнє. Таким чином, ми можемо допомогти людям, які переживають складний період у своєму житті, і покращити їхнє становище.

645a0c08b7084.jpg
645a0c08ba08d.jpg
645a0c09040f3.jpg

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA