Де купити якісні вікна «Века»?

Share

Торгова марка «Німецькі вікна» дбає про своїх клієнтів, тому пропонує лише якісні вироби від надійних брендів. В компанії можна купити вікна Века в Києві, які відрізняються не тільки надійністю та функціональністю, але й зручністю в користуванні. Вдало підібрана фурнітура робить профіль довговічним та стійким до пошкоджень, перешкоджає накопиченню бруду та пилу, тому це ідеальний варіант для кожної господині.

Де купити якісні вікна «Века»?

Чому варто купити вікна «Века»?

Декілька причин вибрати вікна від бренду Veka:

  • Поворотно-відкидна фурнітура зручна в користуванні та має високі протизламні властивості. Характеризується сучасним дизайном та гнучкістю.
  • Вікна «Века» в Києві мають зимове мікропровітрювання, що дозволяє навіть у холодний період року підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні. Виконується циркуляція повітря, що є корисним для здоров’я.
  • Високоякісна німецька ручка виготовляється зі спеціального сплаву, що забезпечує довговічну службу та дозволяє комфортно використовувати поворотно-відкидну функцію.

Ще одна перевага – енергоощадні склопакети марки М-0. Саме цей елемент займає більшість віконного отвору, і від його якості залежить рівень теплоізоляції.

Чому варто замовляти віконні конструкції в надійній компанії?

Перевірені компанії, які спеціалізуються на віконних конструкціях, знають, що кожне виконане замовлення – це черговий плюс до репутації, яка є для них вкрай важливою. Замовники рекомендують послуги компанії своїм рідним та знайомим, оскільки переконалися у високій якості вікон та бездоганному сервісі. В таких компаніях бажання клієнта отримати замовлення через декілька днів є реальністю.

На вікна «Века» ціна може бути дещо нижчою, ніж на вироби інших брендів, але це не відзначається на їх якості. Вартість виробів залежить від комплектуючих та технічних характеристик віконної конструкції.

Декілька кроків до досконалості

Профіль виробника «Века» характеризується високою естетичністю. Спеціальна технологія виробництва дозволяє досягти глянцевої поверхні, стійкої до механічних пошкоджень. Ущільнювач виготовляється із каучуку, що дозволяє добитися чудової еластичності, стійкості до різких температурних перепадів.

Замкнутий контур ущільнювача дозволяє суттєво зменшувати втрати тепла. До того ж він є прихованим, що досягається завдяки вдало підібраному куту нахилу. Внутрішнє замкнуте армування профілю робить конструкції жорсткими та довговічними.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA