Димарі для котлів Stalar із нержавіючої сталі AISI 304: особливості

Share
Димарі для котлів Stalar із нержавіючої сталі AISI 304: особливості

Важко знайти більш автономну систему опалення, ніж каміни та котли на твердому паливі. У будинку завжди тепло, навіть якщо є перебої з електрикою чи газопостачання. Але обладнанню неминуче знадобляться димоходи. На цей момент найдешевшим та найефективнішим варіантом труби для димаря є вироби з нержавіючої сталі. Звичайно, не всі димоходи з нержавійки однакові. Залежно від марки сталі відрізнятимуться та експлуатаційні характеристики. Однак, навіть димарі зі сталі AISI 304, що стосуються серії «Сталар», все ще набагато дешевше, ніж аналогічні труби для димоходів з цегли або кераміки.

У цій статті ми розповімо про переваги утеплених та одностінних димарів Stalar із нержавіючої сталі AISI 304. А купити все необхідне для встановлення можна через каталог Tepline: https://tepline.com.ua/ua/g109715720-dymohody-stalar-nerzhaveyuschej.

Переваги димоходів Stalar із нержавіючої сталі AISI 304 від Tepline

Крім того, що всі товари з лінійки «Сталар» виготовлені на сучасному обладнанні, найважливіше значення має сама нержавійка. Матеріал виготовлення труб для димоходів Stalar – це сталь AISI 304. Завдяки цьому труби для димаря цієї серії:

  • здатні витримувати температуру до 1200 градусів за Цельсієм за стандартної 850 градусів;
  • стійкі до впливу кислот та корозійних процесів;
  • розраховані на десятки років експлуатації (гарантія 10 років);
  • утеплені вермикулітом 30 або 50 мм (якщо не йдеться про овальні одостінні димарі);
  • універсальні (підходять для камінів, котлів, лазень та саун, вугільних печей тощо).

Також димоходи з нержавіючої сталі цієї марки відрізняються високим рівнем пожежної безпеки.

Купити труби для димаря «Сталар» у каталозі інтернет-магазину «Теплайн»

Очевидно, що димарі Stalar з нержавіючої сталі AISI 304 є однією з найвигідніших пропозицій інтернет-магазину Tepline. Співвідношення ціни та якості просто ідеальне. Адже труби для димохода «Сталар», навіть одностінні:

  • дуже довговічні;
  • мало важать та не вимагають фундаменту;
  • прості у встановленні;
  • дешево коштують (порівняно з керамікою, цеглою).

На щастя, купити труби для димаря із серії Stalar зовсім нескладно. В інтернет-магазині ви знайдете простий і зручний каталог, що містить докладну інформацію по всіх димарях та їх комплектуючих. Можна придбати димарі зі сталі різних марок, як утеплені, так і одностінні моделі.

Вам также понравится...