Для чого призначені ваги лабораторні електронні

Share
Для чого призначені ваги лабораторні електронні

Функціональне призначення і сфери використання лабораторних електронних ваг визначаються рядом технічних параметрів, зокрема точністю і максимальною вагою. Широкий вибір лабораторних ваг за доступною ціною представлений в каталозі інтернет-магазину Hottorg: https://hottorg.com.ua/ua/g37330434-vesy-laboratornye-analiticheskie.

Що зважують лабораторні електронні ваги

Головна відмінність лабораторних електронних ваг — мінімальна похибка при зважуванні. Високоточні прилади використовуються для визначення маси сипких, твердих тіл та рідин. Залежно від закладених функцій ваги можуть додатково виконувати математичні розрахунки.

Точності лабораторних електронних ваг достатньо для зважування хімічних реактивів та їх фасування, визначення ваги дорогоцінних металів у ломбардах та ювелірних салонах, гравіметричних випробувань у виробничій сфері. Також без використання електричних лабораторних ваг складно уявити проведення аналізу ґрунту, зважування лікарських препаратів та перевірку якості харчових продуктів.

Класифікація та сфери використання лабораторних ваг

Технічні моделі лабораторних ваг здатні визначати масу з точністю до 1/10 г. Використовуються у металургійній, хімічній, харчовій промисловості, а також лабораторних дослідженнях. Ця категорія ваг вважається найбільш універсальною. Ваги мають надійний корпус та знімну платформу, також у деяких моделях передбачений вітрозахисний екран.

Призначення лабораторних ваг залежить від типу конструкції. Моделі з круглою платформою підходять для зважування та розрахунку невеликих мас, з прямокутною — для зразків масою понад 1 кг. Ваги із захисною камерою дають найбільш точні дані, оскільки на результат не впливає рух повітря чи пил.

Ваги з IV класом точності підходять для вимірювань у харчовій промисловості. ІІІ клас вважається найбільш універсальним, але не підходить для фармацевтики та медицини. II — для більшості сфер, у тому числі медицини та фармацевтики. I — найбільш високоточний клас, ваги застосовуються у медицині, фармацевтиці, біохімії.

Крім вимірювання маси, лабораторні електронні ваги можуть виконувати ряд розрахунків, наприклад, обчислювати усереднену масу і щільність речовини. Дані при з’єднанні з ПК відразу передаються на комп’ютер або термінал, обробляються і зберігаються.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA