Коли необхідне використання поліграфу

Share
Коли необхідне використання поліграфу

У житті людей складається велика кількість обставин, у яких поліграфічна експертиза може допомогти. У деяких випадках такий спосіб виявлення правди може бути єдиним. Наше приватне охоронне підприємство надає великий перелік послуг з детекторних перевірок:

Скринінгове тестування. Перевірка на детекторі брехні співробітників стає звичайним явищем. Популярність такого тестування пояснюється ефективністю використання апарату для якісного підбору персоналу та забезпечення кадрового чищення штатного складу. Організація, чиї співробітники регулярно проходять перевірку, може бути впевнена у доброчесності та щирості своїх співробітників. Вибираючи лише надійних і відданих людей, керівники зможуть зібрати сильну команду, яка ефективно рухає компанію вперед.

Обстеження нового співробітника прийому працювати. Відсіювання недбайливих і нечистих на руку нових людей дає можливість не хвилюватися за здоров’я колективу та бути впевненим у відсутності розкрадань та порушення вимог компанії.

Перевірка відповідності перед призначенням посаду. Перевірка кандидата отримання певної посади дає ясну картину правильності подібних дій. Прилад зможе виявити невідповідного претендента, який зловживатиме службовим становищем, здійснюватиме непродумані вчинки, порушуватиме дисципліну, підробляти документи, розголошуватиме секрети компанії тощо. В результаті тестування виявляться згубні пристрасті до алкоголю, наркотиків, азартних ігор.

Судові експертизи. Судові процеси бувають досить складними. Тривалі розгляди з метою з’ясування винності обвинуваченого можуть зайти в глухий кут. Судді, адвокати, прокурори часто використовують у складних ситуаціях подібне дослідження, на підставі якого виноситься обвинувальний або виправдувальний вирок. Сучасні технології зробили цю апаратуру надійним інструментом до рук правосуддя. Помилки виключаються, обдурити прилад неможливо. Достовірність варіюється від 95 до 99%, тому психофізіологічна експертиза для суду є вагомим повноцінним доказом. Дослідження на детекторі використовуються для кримінальних та цивільних діловодств.

Перевірка на вірність. Минули часи, коли один із подружжя міг голослівно звинуватити іншого в зраді. Зі зростанням популярності шлюбних контрактів факт встановлення подружньої невірності стає дуже актуальним. Перевірка на поліграфі у Львові  може проводитися і до весілля, якщо наречений і наречена мають взаємне бажання переконатися в щирості один одного.

Все частіше ініціаторами використання поліграфа виступають приватні особи, адже перевірка на детекторі брехні здатна допомогти і у вирішенні побутових питань.

Для приватних осіб ми пропонуємо послугу поліграф – перевірка на зраду (подружню невірність). Перевірка на наявність фактів невірності здійснюється за власною ініціативою одного з партнерів із пропозицією зробити те саме інше, або просто на прохання одного з партнерів. Робиться це, як правило, перед якимось відповідальним кроком у житті (перед шлюбом, наприклад), щоб надалі не залишалося жодних сумнівів у чесності та вірності один одного.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA