Коптильня для м’яса — робимо заготовлення самостійно вдома

Share

Копчення або в’ялення – це давній спосіб консервування м’яса. Традиційно це робили в спеціально споруджених коптильнях, де м’ясо підвішують над трісками або тирсою що тліє. Дим, що підіймається, сушить м’ясо, і воно набуває характерного пряного копченого смаку.

Якщо ви любите експериментувати з продуктами в домашніх умовах, ви можете купити коптильню для м’яса, щоб тішити себе та своїх гостей свининою або яловичиною різноманітної технології приготування. На сайті Grillex.com.ua представлені різноманітні типи коптилень: газові, електричні, вугільні, що дозволить вам вибрати оптимальний пристрій для вашого будинку чи саду.

Коптильня для м'яса — робимо заготовлення самостійно вдома

Коптити м’ясо – але як?

  1. При холодному копченні продукт коптиться при температурі від 15 до 25 градусів, це займає значно більше часу, ніж гаряче копчення, але м’ясо, оброблене таким чином, зберігається довше (у прохолодному приміщенні до декількох місяців) і має дуже гострий і насичений смак. Такий метод приготування ідеально підходить для бекону.
  2. За теплого копчення температура становить від 25 до 50 градусів. Цим способом готують сосиски та бекон. Готовий продукт зберігається кілька тижнів за нормальної температури від 9 до 13 градусів.
  3. За температури від 50 до 80 градусів говорять про гаряче копчення, фактично це вже процес варіння. Такий спосіб характерний для вареної шинки або варених ковбас. Страва за такої технології готова вже за кілька годин, але термін її придатності коротший.

Що слід враховувати під час копчення

Для холодного копчення потрібний простір, щоб жар був не надто сильним. Тому для цього підходять коптильні більшого розміру. Ви також можете робити тепле та гаряче копчення у меншому просторі. Продукт повинен мати власний інтенсивний смак, щоб він не був покритий димом.

Для цього ідеально підходять сухі тверді породи деревини, розколоті на тріску, такі як бук, фруктові дерева, каштан, горіх, дуб або м’які породи, такі як береза, вільха. Вони також надають різні копчені нотки. Сосна або ялина, навпаки, не підходять для копчення. Смола, що міститься в них, надає страві гіркуватий присмак, а також шкідлива для здоров’я, оскільки утворює смолисті речовини.

На сайті «Гріллекс» представлений каталог грилів та аксесуарів, які дозволять вам обладнати вашу садову ділянку для гриля та пікніка. Ви зможете вибрати зручну за розмірами та функціоналом конструкцію, яка завжди знадобиться, якщо ви любите готувати та приймати гостей у себе вдома. Тут на вас чекає вибір на будь-який смак, надійне оснащення, професійне обслуговування та умови покупки.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA