На якому режимі прати чоловічі труси та труси для хлопчиків

Share
На якому режимі прати чоловічі труси та труси для хлопчиків

Оскільки спідня білизна безпосередньо контактує не просто з голим тілом, але з найуразливішими його частинами, поводитися з нею слід дуже акуратно. Даному предмету гардероба слід приділити увагу ще на етапі вибору. Краще взяти бавовняні труси плавки для хлопчиків, адже саме натуральні тканини повністю відповідають вимогам, які висуваються до спідньої білизни для дітей. Так, матеріал із стовідсоткової бавовни:

  • добре пропускає повітря, забезпечуючи дихання шкіри;
  • вбирає та відводить вологу, уникаючи ефекту парилки;
  • не викликає алергічних реакцій і дуже приємний на дотик.

У цій статті ми розповімо, чи варто замовити труси для дитини гуртом або в роздріб, а також як доглядати за цим предметом гардеробу. А придбати подібну продукцію цілою ростовкою можна через інтернет-магазин INDENA.

Стираємо бавовняні труси плавки для хлопчиків правильно

Хоча більшість виробників пропонують прати спідню білизну вручну, це не обов’язково для чоловічих, а також дитячих трусів, на яких немає мережива. Як правило, ми вибираємо для чоловіків та хлопчиків моделі з бавовни чи бамбука з мінімальним додаванням синтетики. Такі речі можна прати в автоматичній машинці. Для цього вам знадобиться:

  • використовувати делікатний режим;
  • застосовувати м’які засоби (уникайте відбілювачів);
  • вибрати температуру 90 градусів для білих та 60 градусів для кольорових виробів.

Як правило, більшою популярністю користуються бавовняні труси плавки для хлопчиків з принтами, тому роблячи вибір на користь 60 градусів за Цельсієм ви точно не помилитеся.

Замовити бавовняні труси плавки для хлопчиків гуртом в інтернет-магазині INDENA

Оскільки діти швидко ростуть, краще замовляти дитячу спідню білизну в роздріб. Адже вона в жодному разі не повинна бути тісною. Якщо гумки будуть впиватися в тіло, це порушить кровообіг й завдасть шкоди здоров’ю. Наслідки можуть виявитися через роки, але вони обов’язково будуть.

Люди, які займаються реалізацією трусів в роздріб, знайдуть вигіднішими замовлення гуртом. Тим більше, що через інтернет-магазин INDENA можна придбати велику кількість якісних моделей для хлопчиків, дівчаток та дорослих. Товар реалізується від однієї ростовки, що дуже зручно. Та й вартість залишається однією з найнижчих на ринку.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA