Налобні ліхтарі Petzl — надійні супутники в активному відпочинку і в повсякденному житті

Share

Виконання будь-яких повсякденних завдань у темний час доби, комфортне проведення часу в екстремальному спорті (альпінізм, спелеологія) вимагає якісного освітлення. Якщо необхідно звільнити обидві руки, оптимально використовувати якісні налобні ліхтарі Petzl. Продукція компанії Петцл вже давно стала легендою в цьому сегменті ринку, вирізняється відмінною якістю, надійністю корпусу та потужністю світлового потоку.

Асортиментна лінійка: особливості налобних моделей Petzl

Ліхтарі цієї марки вирізняються високою якістю та надійністю, перевіреною в найрізноманітніших ситуаціях — від повсякденного застосування до роботи в екстремальних умовах. Щоб максимально комфортно виконувати різні завдання, виробник реалізував у своїй продукції три різні промені:

  • рівномірний широкий промінь, що рівномірно світить — полегшує роботу з об’єктами, що знаходяться близько;
  • змішаний промінь — широкий зі сфокусованим компонентом, незамінний під час пересування;
  • промінь із сильним фокусуванням — використовується для освітлення віддалених об’єктів.

Залежно від призначення ліхтарі поділяють на чотири основні лінійки:

  • серія Classic;
  • серія Performance;
  • серія Active;
  • серія Specialized.

Колекція Classic. До неї входять моделі для ближнього світла на кожен день: дитячі, для всієї родини, вироби для кемпінгу, ліхтарі для домашніх завдань і для дрібного ремонту. Їхньою ключовою особливістю є мала вага, компактність та простота використання. Класичні серії: Petzl Tikka, Petzl Tikkina, Petzl Zipka, дитячі Tikkid.

Серія Performance: Моделі досить потужні й адаптовані до динамічних і складних видів активності, як-от альпінізм, біг пересіченою місцевістю, мультиспорт, різні експедиції. Ліхтарі вирізняються оптимізованою потужністю освітлення, оснащені акумуляторною батареєю (від звичайного USB-проводу).

Лінійка Active: Це універсальні ліхтарі, зі стабільним світлом, призначені для освітлення в похідних умовах, у гірському туризмі, альпінізмі. Безсумнівна їхня перевага в можливості зміни типу променя з широкого на змішаний. Ця група включає Petzl Tikka+ і Petzl Tikka XP. У моделей є захист корпусу IPX4.

Серія Specialized: Представлена ультра-потужними мультипроменевими ліхтарями для яскравого і точного освітлення. Моделі розраховані для роботи в умовах поганої освітленості. Користуватися ліхтарем дуже зручно, він звільняє руки для роботи. Для різних завдань виробник пропонує — Pixa 1, Pixa 2, Pixa 3.

Переваги світлодіодного налобного ліхтарика

Хороший налобник Petzl істотно перевершує ручний ліхтар, переносну лампу і навіть ліхтарик на будь-якому смартфоні. Серед переваг варто виділити:

  • вільні руки — можливість використовувати обидві руки в процесі роботи, приготування їжі, спроби витягти щось із рюкзака;
  • світло, спрямоване куди треба — дає змогу організувати освітлення саме там, де це необхідно тут і зараз;
  • мала вага і компактність — навіть потужні налобники робляться так, щоб важити якомога менше.

Існує широкий модельний ряд такої продукції, до якого належать: надпотужний налобний водонепроникний ліхтар, що звільняє руки альпіністам або спелеологам для іншої роботи. Є на сайті також велосипедні моделі, що забезпечують освітленням під час руху транспорту; кемпінговий ліхтар високої потужності, покликаний замінити люстру.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA