Новини Львова: як вчитимуться школи на Львівщині та яка ситуація у місті з бомбосховищами

Share
Новини Львова: як вчитимуться школи на Львівщині та яка ситуація у місті з бомбосховищами

У сьогоднішніх реаліях досить важко переоцінити важливість актуальних та свіжих новин. Останні новини Львова, ознайомитися з якими можна на цьому сайті https://zahid.espreso.tv/novyny-lviv освітлюють усі найважливіші та найцікавіші події, які відбулися нещодавно та на які потрібно звернути увагу. Маючи відповідну інформацію, людина може використовувати її у багатьох цілях та робити своє життя простішим. Сьогодні ми хочемо розглянути та розповісти вам про наступні теми: як будуть вчитися учні на Львівщині у зв’язку з перебоями з електроенергією та яка ситуація з львівськими бомбосховищами.

Режим навчання у школах на Львівщині

Кожна ракетна атака по території Україні завдає різної інтенсивності шкоди енергосистемі. Відповідно до цього виникає питання про те, у якому режимі будуть працювати школи Львівщини. На це запитання відповіла Ірина Сислюк, начальниця відділу загальної середньої освіти департаменту освіти Львівської ОВА.

«Очне навчання у нас відбувається в більшості шкіл. Разом з тим відсоток закладів, які проводять дистанційне навчання, досить невеликий. Решта закладів навчаються у так званому змішаному режимі, у якому відбувається поєднання очного та дистанційного навчання», — говорить Ірина Сислюк.

Навчальний процес буде продовжуватися у звичному форматі, якщо школа буде мати електроенергію та теплопостачання. Однак, як зазначається, таких шкіл в області майже немає.

В умовах, коли відсутня електроенергія, але є теплопостачання, тоді навчання продовжують очно у світлий час доби. Якщо ж немає ні електро, ні теплопостачання, то запроваджується дистанційна форма навчання.

Який стан бомбосховищ у місті Львів

Не секрет, що усі бомбосховища, які наявні у Львові, були розроблені та збудовані ще за часів СРСР. У зв’язку з цим, на початку грудня Львівська міська рада прийняла відповідну програму ремонту захисних споруд. Більш детально цю ситуацію прокоментував Іван Мовчан, проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

«Незважаючи на застарілу спадщину СРСР, у Львові все ж таки є захисні споруди, які відповідають усім нормам та вимогам. Такі укриття мають Львівводоканал, Львівтепленерго та лікарня на вулиці Миколайчука. Слід зазначити, що кожне бомбосховище повинне мати різні приміщення, такі як туалети, душові, їдальні, спальні приміщення та медичні частини. Також має бути джерело живлення у окремому, спеціальному приміщенні», — говорить Іван Мовчан.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA