Облаштування гриль-зони – особливості техніки від популярних виробників

Share
Облаштування гриль-зони – особливості техніки від популярних виробників

Сьогодні купівля гриль-обладнання може стати справжнім випробуванням для пересічного покупця, адже так легко розгубитися в різноманітті типів і брендів. Але є чудове рішення – звернутися до компанії Grill Shop https://grillshop.com.ua/ та переглянути асортимент дистриб’ютора. В цьому інтернет-магазині ви зможете не лише детально ознайомитися зі всіма характеристиками техніки й аксесуарів для грилінгу, а й отримати експертну консультацію та допомогу у виборі. Фахівці компанії завжди готові відповісти на ваші запитання та підказати, яка модель стане найбільш вдалим варіантом у вашому випадку.

Популярні бренди в інтернет-магазині Grill Shop

Щоб визначитися, яке обладнання зможе задовольнити всі ваші потреби, варто ознайомитися з провідними виробниками. Топові позиції в міжнародних рейтингах посідає американський бренд Weber. Обладнання виготовляється зі сталі, що має жаростійкі властивості. Стінки грилів покрито фарфоровою емаллю, котра додає міцності та довговічності всій конструкції. Серед основних переваг продукції Weber:

  • зручність під час користування завдяки сферичній конструкції;
  • широка поверхня для приготування їжі, яка чудово поєднується з компактними розмірами техніки;
  • рівномірне нагрівання продуктів, що стає можливим завдяки матеріалам виготовлення та формі;
  • великий вибір варіантів під професійні та любительські запити.

Пересувний вугільний гриль WeberЩе один популярний бренд – Napoleon. Його продукція відома далеко за межами батьківщини компанії – провінції Онтаріо в Канаді. Виробник представляє покупцям сучасні вугільні й електричні грилі. Вони тривалий час зберігають тепло, зручні й економні, дають змогу готувати ароматні страви з неймовірним смаком. Усі моделі оснащено системами регулювання температури, щоби процес грилювання був безпечним і комфортним.

Варто згадати також виробника Ofyr. Бренд славиться своїми грилями-осередками, що мають міцну продуману конструкцію. До неї входять:

  • Тумба та конус із кортенівської сталі. Матеріал довговічний, екологічний і стійкий до негативних впливів.
  • Поверхня для приготування їжі з вуглецевої сталі. Вона ділиться на температурні зони, що нагріваються з різною інтенсивністю, тому можливе одночасне приготування різних продуктів. Ці зони можна регулювати залежно від конкретних потреб.

Техніка виглядає стильно, тому чудово доповнить гриль-зону в будь-якому стилі.

Гриль на дровах OFYR Classic Storage Black 100

Має неабиякий попит і вітчизняний бренд «Дід Коптенко». Це компанія з величезним досвідом, яка постійно росте й розвивається. В інтернет-магазині Grill Shop можна придбати компактні комплекти для холодного копчення. Техніку оснащено надійними вентиляторами, димогенераторами, конденсатозбірниками, решітками й іншими елементами, які допомагають готувати екологічно чисті та смачні копчені продукти. Такі страви власного приготування чудово доповнять ваше гриль-меню.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA