Основні переваги сухого корму для собак Taste of the Wild

Share
Основні переваги сухого корму для собак Taste of the Wild

Рішення купити сухий корм для собак Taste of the Wild https://petko.com.ua/uk/suhoy-korm-dlya-sobak/c385/brend-values-taste-of-the-wild/ сьогодні приймають все більше власників своїх чотирилапих друзів, і для цього є конкретні причини. Нижче перераховані ключові переваги сухого корму для собак від цього бренду.

Без зернових

Сухий корм для собак Taste of the Wild беззерновий, безглютеновий, не містить кукурудзи та сої. Taste of the Wild — один з найкращих і найпопулярніших кормів для домашніх тварин у світі. Основна перевага цього корму в тому, що він повністю не містить зернових. Всі формули Taste of the Wild забезпечують вашому улюбленцю повноцінне харчування без шкоди для здоров’я та життєвої енергії. Беззернова формула з солодкою картоплею та горохом забезпечує легкозасвоювану енергію для вашої активної собаки. Тож якщо ви шукаєте найкращий беззерновий корм для собак, то Taste of the Wild — це хороший вибір для вас.

Антиоксиданти

Антиоксиданти, які містять корми для собак Taste of the Wild, допомагають захистити здоров’я вашого улюбленця. Томатні вичавки та картопля містять багато клітковини і вважаються хорошим джерелом антиоксидантів, а овочі та фрукти забезпечують антиоксидантами, а гарантований рівень цинку, селену та вітаміну Е допомагає підтримувати оптимальне здоров’я клітин.

Омега-3

Формули Taste of the Wild виготовлені з використанням джерел білка, справжніх овочів і фруктів та інгредієнтів преміум-класу, а також лососевого жиру, який є джерелом омега-3 – жирних кислот, які допомагають підтримувати розвиток мозку вашого собаки.

Джерело білка

Сухий корм для собак Taste of the Wild містить 32% білка та 18% жиру. Різноманітні джерела білка гарантують наявність достатньої кількості будівельних блоків, необхідних для задоволення потреб вашого улюбленця. Ця формула виготовлена з білків яловичини, ягнячого борошна, яєць, дикого кабана та рибного борошна. Суміш білків у кормі забезпечує оптимальний амінокислотний профіль.

Овочі та фрукти

Сухі корми для собак Taste of the Wild можуть містити солодку картоплю, горох, помідори, чорницю та малину, які дають вітаміни, мінерали, потужні антиоксиданти та клітковину, які допомагають підтримувати загальний стан здоров’я та гарне самопочуття. Фрукти та овочі допомагають доповнити смаковий профіль, а суміш пробіотиків захищає делікатну кишкову флору.

Лосось та рибне борошно з океанічної риби

Багаті на омега жирні кислоти, ці сухі корми забезпечують легкозасвоюваний білок, який допоможе вашому цуценяті підтримувати гарне самопочуття. Інгредієнти в кормах Taste of the Wild забезпечують надзвичайно легкозасвоюваний білок, щоб допомогти вашій собаці підтримувати відмінний стан здоров’я.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA