Основні помилки при виборі IP-камери відеоспостереження

Share

Стрімкий розвиток охоронного обладнання сприяє тому, що з кожним днем стає дедалі більше камер відеоспостереження. Більше того, всі вони розвиваються і відрізняються між собою за функціоналом, матеріалами та іншими характеристиками. Переконатися в різноманітності можете за посиланням: https://dahua-technology.com.ua/ua/videokamery/videokamery-ip/. Але саме ця різноманітність і сприяє тому, що звичайному обивателю буває складно зробити правильний вибір. Розглянемо основні помилки, яких припускаються покупці в ході вибору відповідної IP-камери.

ТОП помилок при покупці IP-камери спостереження

Помилка №1: надто високі очікування щодо якості

Часто покупці вимагають, щоб куплена ними камера знімала також наче картинка на екрані. Але треба розуміти, що в першому випадку зйомка проводиться професійною телевізійною камерою, а не охоронним обладнанням. У камери завдання проводити зйомку якісно протягом 24 годин на добу та 365 днів на тиждень протягом 10-15 років. Більше того, вартість професійного обладнання та охоронного обладнання відрізняється в десятки разів.

Помилка №2: чим більша роздільна здатність, тим краще камера

Справді, від деталізації впливатиме якість картинки – рівень деталізації устаткування. Але важливо розуміти, що при зміні кількості мегапікселів, використовується та сама матриця за розміром. Це означає, що досягається збільшення кількості пікселів тільки за рахунок того, що зменшується їхній розмір. Отже, зменшується поверхня одного пікселя. Фахівці відзначають, що для більшості завдань цілком достатньо камер відеоспостереження з роздільною здатністю до 2 мегапікселів.

Помилка №3: чим більша чутливість до світла, тим краще камера

Досягнення високої чутливості камери спричиняє значне збільшення вартості обладнання. Важливо розуміти, що вимірювання значень світлочутливості не нормовані і раціонально проводитиме порівняння виключно стосовно однакової матриці. Найчастіше значення штучно завищені, тому ви просто переплачуєте.

Помилка №4: антивандальні камери можуть уберегти камер від усього

Не варто думати, що камера відеоспостереження з антивандальним корпусом зможе протистояти будь-яким ударам. При сильному влученні каменем чи іншим важким предметом обов’язково виведуть з експлуатації устаткування. Незважаючи на всі розповіді виробників, витримати камера може рівно стільки, щоб встигнути зняти злочинців та повідомити про подію власнику об’єкта чи групі оперативного реагування.

Помилка №5: купівля камери відеоспостереження з великим ІЧ-підсвічуванням

Важливо розуміти, що збільшення дальності ІЧ-підсвічування вдається досягати за рахунок використання спеціальної лінзи коліматора. Разом із цим зменшується кут огляду обладнання. Також негативним моментом є те, що частина кадру втрачатиме інформативність, а об’єкти можуть бути надто засвічені під час роботи. Необхідно максимально відповідально ставитись до вибору.

Помилка №6: економія на камерах для вулиці

Ніхто не скасовував правило того, що скупий платить двічі. І у випадку з вуличною камерою спостереження це правило працює, як у жодному іншому випадку. Якщо ви бачите, що маловідомий бренд пропонує за 1000 гривень камеру для вулиці, яка витримує все, навряд чи варто довіряти подібному обладнанню.

Якщо враховувати все це, ви гарантовано зможете вибрати та купити IP-камеру відеоспостереження, яка буде відповідати всім вимогам та побажанням.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA