Петля задніх дверей фургона в зборі Комтранс

Share

Петля задніх дверей фургона в зборі Комтранс 305х70х4 мм (цинк) забезпечує власне функціонування цих дверей. Хоча цей елемент найпростіший, його важливість очевидна. Щоденне навантаження на деталь зношує її. На швидкість зношування будь-якої деталі впливає якість її виготовлення та інтенсивність використання. Необхідність у заміні може настати через три і навіть за два роки.

Петля задніх дверей для вантажівки, фургона, причепа у зборі 265х83×4 мм (цинк) пригвинчується на болти. Застосовується і такий спосіб фіксації, як приварювання. Якщо встановлення здійснюється кваліфіковано, то забезпечується гарантія ідеального контакту між дверима та кузовом. Відсутність тертя, зазорів, вібрації сприяє легкому та надійному зачиненню дверей.

Варто все ж відзначити, що способу кріплення на болти віддають перевагу. Оскільки деталь або двері пі-длягають заміні, то з комплектними болтами зробити її буде простіше. Виграє й естетична сторона. Надій-ність кріплення узгоджується з акуратністю.

Компанія «Комтранс Україна» представляє широкий модельний ряд петель для фургонів під різний тип кріплення. Для конкретного типу транспорту можна підібрати відповідний розмір деталі. Оптимальний варіант завжди є. Розглядається і варіант посилених петель для масивних дверей фургона. Петлі з ребрами жорсткості або з поліуретановими вставками призначені для спеціалізованого транспорту. Це можуть бути ворота рефрижератора, наприклад. Такий вид кріплення є гарантією абсолютної герметичності кузова, навіть якщо умови експлуатації характеризуються як складні.

Петля задніх дверей для вантажівки, фургона, причепа в зборі 260,5х84х3,8 мм (нерж) виготовлена з нер-жавіючої сталі. Матеріал високоміцний, стійкий як до механічних, так і до атмосферних впливів. Щоб функціональні характеристики петель стали ще кращими, їх обробляють мастилами спеціального складу.

Віддавати перевагу якісним комплектуючим завжди виправдано. Доводити важливість гарантії безпеки водія і вантажів, що перевозяться, немає необхідності.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA