Подарункові набори з Карпат — що привезти рідним, яких уже не здивують продукти з ярмарку

Share
Подарункові набори з Карпат — що привезти рідним, яких уже не здивують продукти з ярмарку

Альтернатива черговому магнітику на холодильник — крафтові продукти з Карпат
    Хоча б 1 раз в житті кожен з нас гуляв популярними ярмарками в горах у пошуку смачного або презентабельного презенту рідним. І ми впевнені, що такий шопінг вас добряче вимучував, а то й не приносив бажаного результату. Тому команда То Та Торба створила готові рішення — подарункові набори з Карпат, які можна дарувати не тільки після подорожі в гори, але й в якості презенту на важливі дати.


Переваги подарункових наборів з Карпат
У боксах зібрані топові смаки з усього регіону Карпат, щоб ви могли не витрачати часу на пошуки та збір подарунку, а просто насолоджувались емоціями та смаками.
Ви смакуєте не просто продукт з історією, але підтримуєте місцевих виробників та сприяєте розвитку економіки в Карпатах.
Кожен продукт — натуральний, без консервантів та хімдобавок. Створено людиною вручну для людини. Всі процеси приготування продуктів такі ж автентичні, як і 100, 200 років тому.
Вас здивує не тільки смак продуктів, але й упакування, подача боксів, стиль, а також атмосфера карпатського лісу, яка охопоплює одразу після відкриття коробочки.
Ви можете не тільки купувати готові подарункові набори з Карпат, але й підбирати бокси самостійно або замінювати один продукт на інший.


    Що може входити до подарункових наборів з Карпат?
Рекомендації від То Та Торба

    Обов‘язково візьміть у бокс фірмові карпатські чаї — у асортименті є трав‘яні, ягідні, плодові та міксові купажі. Ми рекомендуємо спробувати, як і традиційні смаки (наприклад, чаї «Близнюки», «Небо над Говерлою» чи квітковий «Роман в Карпатах»). Також, спробуйте ексклюзивні купажі, як-от «Гарбузовий чай» (поєднання спецій, гарбуза, а також абрикоса та квітів) або чай «Смак Перемоги» (соняшник, абрикос, чебрець, яблуня і т.д.)
    Не забудьте про ласощі — на сайті https://to-ta-torba.com/ є медові та не медові смаколики. Серед наших бестселерів: соснові шишки в бельгійському шоколаді, мармелад із соснових шишок, гарбуз в шоколаді. Обов‘язково зайдіть на сайт та оберіть улюбленця. Якщо любите мед — обов‘язково спробуйте крем-меди з малиною, чорними ягодами або шоколадом. А якщо любите вітамінні солодкі страви, обов‘язково візьміть Десерти мавки — поєднання меду, кеш‘ю, фундука, насіння, вишень, сухофруктів та ін.
    Можна ще дуже довго описувати варіанти ласощів, варень та напоїв, які ви можете додати до своїх боксів, але ми рекомендуємо менше читати тексту, а перейти на сайт То Та Торба та обрати те, що подобається на вигляд та за характеристиками. 

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA