Поради по вибору ідеальної люстри

Share
Поради по вибору ідеальної люстри

Коли справа доходить до вибору люстри для вашого простору, це часто може здатися складним завданням! Зважаючи на різноманітність дизайнів та розмірів, доступних на ринку, не дивно, що власники будинків намагаються визначити, яка з них підходить для них та їхнього інтер’єру. Не кажучи вже про технічні аспекти!

Люстри традиційно відомі своїм вишуканим дизайном з висячими кристалами, але в наш час на ринку представлені тисячі сучасних і актуальних варіантів. Люстри є прекрасним доповненням до фойє та під’їздів, але також додають характеру таким кімнатам, як вітальня та кухня, якщо дозволяє простір та висота стелі. Якщо ви вирішили купити люстру недорого, то цей посібник допоможе вам зробити правильний вибір.

Розмір

По-перше, дуже важливо мати на увазі конкретний розмір, перш ніж почати покупки. Звичайно, розмір люстри, яку ви починаєте шукати, буде визначатися кімнатою, в якій вона буде встановлена. Є кілька ключових міркувань щодо розміру, які слід розглянути, виходячи з кімнати, в якій ви плануєте встановити люстру.

Для їдальні дуже важливо переконатися, що ширина світильника не перевищує ширину столу. Насправді, вона повинна бути менше, ніж стіл, інакше простір буде виглядати непропорційно, або хтось може вдаритися головою! Обирайте люстру, яка не буде переповнювати сам стіл.

Ще один аспект, який слід враховувати при встановленні люстри саме на кухні або в їдальні — це відстань між світильником і столом. Люстру слід вішати на висоті 75-90 см над стільницею, якщо висота стель у вас 2,4 – 2,7м.

Ви також можете подумати про те, як забезпечити рівну відстань між люстрою і столом, а також стелею. Люстра повинна сидіти красиво — ніби плаваючи — і бути пропорційною до загального простору.

Розмір є абсолютно критичним для люстри, тому що якщо вона занадто мала для простору, вона може виглядати карликовою на фоні кімнати.

Дизайн / стиль

Вибір правильного дизайну або стилю люстри може бути складним. Якщо ви сумніваєтеся, завжди вибирайте щось, що поєднується з рештою інтер’єру або декору цієї кімнати, щоб створити цілісний вигляд.

Якщо ваш стиль — сучасний дизайн, зосередьтеся на використанні аналогічної обробки, як у ваших аксесуарів або дверної фурнітури; сатинований нікель або хром — хороша основа для початку. Бронзове покриття можна використовувати як для сучасних, так і для традиційних приміщень, оскільки воно є більш перехідним.

Головне, щоб оздоблення, яке використовується на люстрі, доповнювало інші оздоблення, що використовуються у вашому приміщенні.

Технічні особливості

Оскільки світлодіодна технологія значно просунулася вперед, варто вибрати світлодіодну люстру замість традиційних світильників через їх енергозберігаючі та екологічні переваги.

Багато світлодіодних люстр можна регулювати — не всі, тому варто спочатку перевірити — і ми настійно рекомендуємо вам зупинити свій вибір на дизайні з можливістю регулювання яскравості. Наявність люстри з регулюванням яскравості дає вам більшу гнучкість в управлінні освітленням.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA