Скільки коштує встановлення дверей і чого може вартувати економія

Share
Скільки коштує встановлення дверей і чого може вартувати економія

Двері як вхідні, так і міжкімнатні є саме тією конструкцією, заміна якої пов’язана з максимальною кількістю незручностей. Процес тривалий, потребує значних фізичних зусиль, наявності спеціального інструменту та низки навичок. До того ж після встановлення дверей вам неминуче доведеться зіткнутися з рядом ремонтних робіт. Не дивно, що люди намагаються зробити цю справу раз і назавжди.

У цій статті ми поговоримо про те, яка ціна встановлення вхідних дверей професіоналами в Україні. Крім того, ви дізнаєтесь, чим може обернутися економія на послугах майстрів. А замовити виконання встановлення міжкімнатних дверей завжди можна через сайт Cortez: https://cortez.ua/ua/a411010-ustanovka-vhodnyh-mezhkomnatnyh.html.

Що входить у вартість встановлення вхідних та міжкімнатних дверей

Зверніть увагу, що ціна встановлення дверей не фіксована. Наприклад, монтаж конструкції з двома стулками буде дорожчим, ніж при роботі з одним дверним полотном. Також при встановленні вхідних дверей мають значення її габарити і, як наслідок, вага. Зрештою, необхідно звернути увагу на супутні роботи. Розширення отвору під час встановлення міжкімнатних дверей, демонтаж старих конструкцій – все це буде враховано. Тому можна сказати, що ціна встановлення дверей – річ суто індивідуальна.

Ціна встановлення дверей від виробника Cortez в Україні

Наприклад, роботи зі встановлення дверей від фахівців Cortez коштують від 1200 гривень. Це ціна монтажу звичайної вхідної моделі вагою до 80 кг. Якщо йдеться про міжкімнатні двері прихованого монтажу, встановлення обійдеться вже 1500.

Якщо ви думаєте, що власноручна установка – вигідна справа, не варто тішитись. Не маючи досвіду, ви легко можете пошкодити декоративне покриття й отримати нові, але пошарпані двері. Однак це не головна проблема. Монтаж має бути акуратним, конструкція має бути встановлена ​​без перекосів. В іншому випадку у вас скоро виникнуть проблеми з експлуатацією, а самі двері швидше вийдуть з ладу.

До того ж на виконання роботи піде багато часу. При цьому, якщо з дверима надалі щось піде не так, то великий ризик того, що виробник фактично зніме з себе відповідальність, апелюючи до неправильної установки.

Оскільки встановлення дверей – це процес, до якого не хочеться повертатись, краще зробити його один раз, але максимально якісно.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA