Світлі драйвові емоції та безмежний гумор у новому шоу «РОЗРИВ»

Share
Світлі драйвові емоції та безмежний гумор у новому шоу "РОЗРИВ"

Світлі драйвові емоції та безмежний гумор – ось що пропонує Дядя Жора у своєму новому, розривному шоу «РОЗРИВ😂»! Шанувальники шоумена вже знають, що він завжди готовий здивувати їх новими, цікавими та творчими проєктами. Але цього разу він перевершив сам себе!

У програмі «РОЗРИВ» Дядя Жора разом із своїми зірковими гостями, такими як Володимир Остапчук та Олександр Степаненко, переглядають надіслані глядачами смішні відео, змагаючись, кого більше разів розірватимуть сміхом. А переможець у цій веселій змагальній битві отримає чудову нагороду та нагодує благодійний фонд «Центр Добра» для підтримки ЗСУ! Кожен випуск несе у собі не лише розважальну мету, а й благодійний внесок у життя наших захисників.

Нове шоу Дяді Жори – це гарантована порція сміху, неймовірних пригод та позитиву, яка перенесе глядачів у світ безтурботної радості. Кожен випуск стає справжнім святом для аудиторії, адже крім драйвових шоу та непередбачуваних моментів, зіркові гості також дарують особисті автографи, що робить шоу ще більш цікавим та пам’ятним.

Не пропустіть прем’єрний випуск «РОЗРИВ😂» і приєднуйтесь до карнавалу сміху разом із Дядею Жорою та його друзями! А поки ви чекаєте першого епізоду, можете зазирнути на офіційний канал Дяді Жори, де уже доступний анонс програми. Не пропустіть шанс стати частиною цього захоплюючого та веселого світу! Поспішайте замовити свій білет на сміховину та стати частиною благодійного дійства разом з Дядею Жорою! 🎉🤣

📺 Премʼєрний випуск шоу «РОЗРИВ😂»: https://youtu.be/BTvE78DHAYM

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA