Як перевірити датчики протікання води

Share
Як перевірити датчики протікання води

Хоча далеко не кожен може дозволити собі повноцінну автоматизацію житлового простору, окремі елементи розумного будинку все глибше проникають у наш повсякденний побут. Подібна ситуація склалася завдяки тому, що розумний будинок є модульною системою. Нема потреби встановлювати все, що пропонує ринок сучасних технологій. Адже можна використовувати спеціальне обладнання окремих систем. Найчастіше модернізації піддаються системи освітлення, опалення та водопостачання.

У цій статті ми поговоримо про датчики протікання води. Їх встановлюють у місцях, де ризик витоку особливо великий. Ви дізнаєтесь, як перевірити, чи працює пристрій, а придбати його можна через каталог компанії Neosmart.

Найпростіша перевірка: чи працює датчик протікання

Визначити, що датчик протікання води не працює найпростіше: просто намочіть його. Конструктивно такі датчики можуть відрізнятися між собою, тому, перш ніж приступити до перевірки, бажано освіжити в пам’яті інструкцію.

Наприклад, якщо йдеться про модель, у якої в нижній частині встановлено контакти, достатньо намочити хоча б одну контактну пару. Якщо пристрій функціонує справно, ланцюг замкнеться і на хаб або ваш смартфон буде надіслано відповідний сигнал. Подальший розвиток подій залежить від прописаних сценаріїв та передбачуваних способів реагування.

А якщо мокрий датчик протікання не надсилає відповідну інформацію, значить пристрій не працює і потрібно розбиратися в причинах ситуації, що склалася.

Чому датчик протікання «маст хев» для мешканців багатоповерхівок

Протікання води завжди є неприємною ситуацією. Тут і побутова техніка може постраждати, і покриття для підлоги та інше. Однак це й наполовину не так погано, як дзвінок від роздратованого сусіда знизу, якому довелося відкрити парасольку у вітальні. Тому навіть якщо ви не плануєте використовувати повноцінну систему розумний будинок, встановити обладнання, здатне перекрити воду у разі протікання, дійсно варто. Зрозуміло, що особливо актуальне це питання для мешканців багатоповерхових будівель. Адже в особливо серйозних ситуаціях доведеться платити за ремонт двох, трьох чи навіть чотирьох квартир. Як пощастить.

Отже, встановлюйте датчики протікання води вже зараз. Тим більше, що у Neosmart є гарний вибір цих пристроїв.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA