Яка фарба для волосся підійде саме вам: грамотний вибір

Share

Буквально для кожної жінки волосся становить особливу цінність, тому за ним воно стежить скрупульозно. Багато дівчат воліють фарбувати локони, але не всі розуміють, як правильно вибрати фарбу, щоб вона підходила за всіма параметрами.

Професійна фарба для волосся запропонує блиск і насиченість, нею можна користуватися і в салоні, і вдома, проте далеко не кожен вибір кольору можна назвати відповідним.

Щоб уникнути можливих помилок, ми поділимося деякими порадами та хитрощами щодо грамотного підбору фарби для волосся.

Врахування стану волосся перед фарбуванням

Якість волосся прямо впливає на результати фарбування, тому професійні фарби не варто відразу звинувачувати. Наприклад, сухе і ламке волосся не можна фарбувати перманентними фарбами. Якщо ж подібна потреба існує, слід спочатку відновити пошкоджені локони і тільки після цього думати над зміною образу.

Різновиди фарб для волосся

На ринку існує три основні види:

Аміачні.

Найбільш стійкі та довговічні. Тільки їм під силу зафарбувати сивину. Вони не вимиваються швидко і їх не потрібно регулярно оновлювати. Аміак – основний компонент, який розкриває лусочки волосся, щоб пігмент міг потрапити до структури. На жаль, від аміаку більше немає користі – лише шкода. Аналогів із подібними можливостями на ринку поки що не існує.

Це означає, що після фарбування перманентними фарбами варто приділити увагу відновленню.

Безаміачні.

Тут пігмент не проникає в структуру, але вбирається в кутикулу волосся, виключаючи суттєву шкоду. Відсутність аміаку б’є по стійкості кольору, тому доводиться кілька разів на місяць оновлювати колір.

Тоніки.

Повністю нешкідлива косметика, яка забарвлює лише поверхню локонів. Ефект короткострокової, але це достатньо, щоб експериментувати і щоразу створювати новий образ. Тоніки підходять буквально всім типів волосся.

Як вибрати фарбу під конкретний цветотип?

Цветотипом називається сукупність кольорів ока, шкіри, волосся. Дані параметри фахівці використовують для створення унікального стилю, який буде підходити ідеально.

Розрізняють 4 кольоротипи за сезонами:

Літо.

Світлі очі, русяве волосся, шкіра холодних відтінків.

У цьому випадку радять вибирати русявий, шоколадний колір або холодний блонд. Чорний чи теплий золотий однозначно будуть зайвими.

Зима.

Сюди входить смаглява або холодна шкіра, зелені, блакитні очі, темне або каштанове волосся.

Спеціалісти рекомендують використовувати теплий коричневий, чорний, шоколадний, платиновий блонд. Від решти кольорів краще відмовитись.

Весна.

Практично скрізь теплі відтінки шкіри, зелені чи сірки очі, а волосся русяве, каштанове, блонд.

Натуральний блонд, янтарні відтінки, мідно-руді, карамельні – створені для вас. Темні відтінки гарантовано не підійдуть.

Осінь.

  • Світла шкіра і ластовиння, карі очі, каштанове, руде волосся.

Вибирайте фарби золотаві, бурштинові, шоколадні. Щось холодне чи попелясте – не для вас.

  • Сивина

Найбільші проблеми виникають при зафарбовуванні сивини. З цим може впоратися лише перманентна фарба.

Інтернет-магазин 1beauty запропонує найкращі інструменти для професійного фарбування навіть удома: фарби, доглядові засоби та широкий асортимент іншої косметики для волосся. В наявності каталог відомих та надійних брендів, щоб результат завжди радував!

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA