Балансувальні верстати BRIGHT – переваги та особливості

Share
Балансувальні верстати BRIGHT – переваги та особливості

Автомобільні колеса «прямо із заводу» мають ідеальний баланс. Однак згодом ситуація змінюється. Експлуатація, особливо агресивна або що відбувається в умовах поганого дорожнього покриття, неминуче викликає певний дисбаланс. Це негативно впливає на керованість транспортного засобу, а також значно прискорює знос гуми. Тому періодично рекомендується відвідувати СТО, щоб використовувати балансувальний верстат для шиномонтажу. Цей агрегат виготовлений саме для того, щоб у найкоротші терміни точно визначити, а також усунути дисбаланс.

Ми розповімо про основні відмінності, які має кожен балансувальний верстат від китайського бренду BRIGHT. А купити подібне обладнання для СТО так, щоб ціна радувала, а якість не розчаровувала, завжди можна через каталог інтернет-магазину AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g6582774-balansirovochnye-stanki. Доставлення у будь-який доступний населений пункт України.

BRIGHT: балансувальний верстат для шиномонтажу в Україні

Говорячи про особливості балансувальних верстатів BRIGHT, варто відзначити такі переваги:

  • повнота комплектації (вантажики та конуси, гайки та огородження, кожухи тощо – до базової комплектації будь-якої моделі входить все для неї необхідне);
  • грамотна цінова політика (бренд пропонує продукцію у різних цінових категоріях, причому якість однаково висока, зростання ціни обумовлене більшим функціоналом та оснащенням);
  • тривалий термін експлуатації.

Останній пункт важливий, адже навантаження на балансувальний верстат для шиномонтажу на СТО неабиякі. Обладнання, стійке до зношування – кращий вибір.

Купити балансувальний верстат за гарною ціною в AD-Instrument

Розумна цінова політика недарма згадується як окрема перевага. Ви можете купити балансувальний верстат цього бренду з екраном або без, з пневматичним підйомником колеса або без такого. При цьому технічні характеристики самих верстатів для шиномонтажу залишаються схожими. Фактично, дорожчі моделі дозволяють полегшити роботу персоналу в умовах великого завантаження, а дешевші – заощадити на додатковому оснащенні, яке не є обов’язковим для виконання основної функції.

Крім більш простих конструкцій балансувальних верстатів, у каталозі AD-Instrument можна купити напівавтоматичний стенд шиномонтажний BRIGHT.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA