Як зберігати мед, щоб не втратив аромат і якість

Share
Як зберігати мед, щоб не втратив аромат і якість

Бджільництво є одним із популярних занять в Україні. По-перше, отриманий продукт виключно корисний для здоров’я, а маленька пасіка у приватному секторі здатна забезпечити потреби кількох сімей. А по-друге, вартість продукції висока, що робить подібне заняття вигідним бізнесом. Але як зберегти отриманий продукт, щоб він не втратив аромату та інших позитивних якостей? Сьогодні це можна зробити за допомогою відра для меду (20 л, 10 л, 3 л, 1 л – є варіанти аж до 0,5 л). Зрозуміло, підійде не будь-що, а якісний товар. Пластик з якого виготовлені відра мають бути харчовими, сама ємність мати рідну кришку. Саме в цьому випадку мед збереже свої властивості.

Ми розповімо, як зберігати мед, а купити відро пластикове харчове гуртом можна через сайт «Плюс – Пак Україна».

Відро для меду 1 л, 3 л, 10 л, 20 л гуртом

Раніше для зберігання меду використовували дерев’яні, керамічні, скляні ємності. У них одна загальна вада: вага. Крихкість теж має місце. Тому поява такої упаковки як відра пластикові харчові з кришкою стала проривом. Така ємність:

  • не має запаху та не впливає на колір продукту;
  • надійно захищає від довкілля;
  • має мінімальну вагу та оптимальну міцність.

Для зберігання великих обсягів меду підійде харчове відро 20 л. Далі можливе фасування в тару по 1 л, 3 л. Також можна підібрати відра пластик (харчовий) на 10 л. Зрозуміло, ємності із кришкою.

Зберігайте відра для меду 20 л із щільно закритою кришкою, далеко від батарей опалення при стабільній кімнатній температурі. Не бажано заморожувати або нагрівати вміст.

Зверніть увагу, що пластикові відра великих розмірів не варто відкривати просто так, тільки перед розфасовкою. Слідкуйте, щоб кришка була щільно закрита. Відкриту банку меду бажано з’їсти протягом місяця. В іншому випадку продукт може втратити частину аромату.

Купити відра для меду з кришкою пластик в «Плюс — Пак Україна»

Відра пластикові харчові із кришкою для меду краще купити безпосередньо від виробника. По-перше, це буде максимально вигідне замовлення по грошах. По-друге, ви зможете придбати відра пластик оптом. Причому обсяги будуть необмеженими. На вітчизняному ринку відра пластикові 20 л, 10 л, 3 л, 1 л пропонує компанія «Плюс – Пак Україна». Це виробник, тож ви зможете купити тару для правильного зберігання меду на максимально вигідних умовах.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA