Електропривод для захисних ролет MOSEL: встановлювати самотужки або звернутися до спеціаліста

Share
Електропривод для захисних ролет MOSEL: встановлювати самотужки або звернутися до спеціаліста

Україна вже встигла оцінити переваги захисних ролет. Конструкція відрізняється естетичною привабливістю, компактністю, простотою експлуатації та масою інших важливих переваг. Однак підіймати й опускати полотно незручно, навіть якщо йдеться про маленький віконний отвір. У процесі спостерігається перекіс, що неминуче веде до заклинювання й скорочує термін служби конструкції. Тому фахівці рекомендують купити електроприводи для ролет. Ці мотори прості в роботі, довговічні та споживають мінімум енергії. А компанія MOSEL MOTOR в Україні пропонує купити не тільки автоматику для роль-ставень, але й електропривод для жалюзі: https://moselmotor.com.ua/ua/g115986368-dvigateli-dlya-rollet. Проблеми із заїданням цієї конструкції під час керування вручну відомі кожному. Електропривод для захисних ролет «Мосел» повністю виключить цю ситуацію з вашого побуту.

Чому варто довірити електропривод для жалюзі, захисних ролет спеціалісту

Отже, ви вирішили встановити електропривод для жалюзі або захисних ролетів. Чи варто робити це самотужки, чи краще довіритися професіоналові?

Самостійний монтаж та налаштування електроприводу для ролет буде виправданий, якщо ви маєте гарне уявлення про роботу електричного обладнання в цілому та електроприводу «Мосел» зокрема. В іншому випадку ви ризикуєте витратити багато часу й сил, а потім викликати майстра, який і розбиратиметься з наслідками вашого творчого процесу. Вам пощастить, якщо в спробах встановлення самостійно нічого не буде зіпсовано й не потрібно буде купити якісь комплектуючі натомість.

Звертаючись до фахівців із встановлення електроприводів для ролет, ви отримуєте:

  • швидке виконання роботи;
  • грамотне підключення;
  • точне налаштування обладнання.

Причому монтаж коштує недорого.

Купити електроприводи для ролет та жалюзі в компанії MOSEL MOTOR

Компанія MOSEL MOTOR пропонує купити електроприводи для захисних ролет та жалюзі за розумною ціною. У цьому каталозі представлені моделі, розраховані на управління різними способами. Є електроприводи для ролет «Мосел» зі стаціонарною кнопкою, інфрочервоним пультом (до 100 м у прямій видимості) та комбіновані. Усі вони оснащені аварійним ручним пристроєм на випадок вимкнення електроенергії, що, на жаль, буває в Україні.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA