Які бувають дизельні електростанції

Share
Які бувають дизельні електростанції

Конструктивно дизельні електростанції є мобільною або стаціонарною енергетичною установкою, яка складається з двигуна внутрішнього згоряння та електрогенератора. Дизельні електростанції стаціонарні — повноцінні енергооб’єкти, які додатково комплектуються пультами керування, шафами автоматики та пристроями розподілу електроенергії. Широкий вибір дизельних електростанцій представлений в інтернет-магазині Рlusenergy.

Класифікація дизельних електростанцій за призначенням та виконанням

Пересувні або мобільні дизельні електростанції частіше використовуються як резервне або переносне джерело енергопостачання. Стаціонарні дизельні електростанції інтегруються в єдину систему енергокомплексу.

Залежно від виконання дизельні електростанції можуть бути відкритими, контейнерними та оснащеними шумозахисним кожухом. У відкритих моделях не передбачено зовнішнього захисту, тому такі електростанції можуть розміщуватись виключно всередині приміщень. Трейлерні електростанції оснащуються автомобільними або тракторними шасі, що дозволяє їх досить швидко переміщати.

Стаціонарні дизельні електростанції у захисному кожусі мають нижчий рівень шуму, що дозволяє їх встановлювати та експлуатувати у населених пунктах. Максимальний рівень шумопоглинання мають контейнерні електростанції, які поміщаються в спеціальні блок-модулі.

Технічні параметри стаціонарних дизельних електростанцій

Залежно від кількості фаз дизельні електростанції поділяються на одно- і трифазні. Перші генерують напругу 220 Вт, другі — 220-400 Вт. До категорії стаціонарних дизельних електростанцій низької напруги належать моделі до 1 кВт, високої — понад 1 кВт.

В основі класифікації може бути тип двигуна дизельної електростанції. Низькооборотні моделі розраховані на високі навантаження, відрізняються низьким рівнем шуму. Високооборотні рекомендується встановлювати у випадках, коли потрібне нечасте використання дизельної станції.

При виборі моделі дизельної станції звертайте увагу на умови експлуатації. Стаціонарні електростанції контейнерного типу можуть безпечно та ефективно експлуатуватись при температурі від -50 до +50 ºС. Досягається це за рахунок системи обігріву та вентиляції, а також утеплення стінок контейнера. 

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA