Передпусковий підігрівач двигуна Лунфей – чому він має бути у кожного?

Share
Передпусковий підігрівач двигуна Лунфей – чому він має бути у кожного?

Коли настають морози, водіям доводиться несолодко. Щоранку вставати раніше, щоб прогріти свій транспортний засіб, відморожувати ніс, пальці, щоки. Навіщо так страждати, коли можна забезпечити комфорт за допомогою передпускового підігрівача двигуна Лунфей XL-8002. Такий помічник відчутно допоможе вам із проблемою тривалого прогрівання авто.

Особливості роботи передпускового підігрівача

Автомобільний підпусковий підігрівач Лунфей XL-8002 працює від електрики, що значно спрощує його експлуатацію. Пристрій здійснює нагрівання антифризу (або іншого теплоносія, що використовується) завдяки спеціальному термоелементу. Як тільки ви включаєте підігрівач двигуна Лунфей XL-8002, антифриз починає циркулювати по колу нагрівального елемента.

За допомогою насоса рідина переміщається, коли двигун вимкнений,  і виконує важливу роль елемента системи опалення. Оскільки є запобіжник, антифриз не ризикує отримати перегрів. Це дозволяє тримати машину з передпусковим підігрівачем двигуна 220в Лунфей XL-8002 під дахом паркування або в гаражі.

На що здатні підігрівачі двигуна Лунфей

Лунфей підігрівач XL-8002 – це найкраще рішення для кожного водія, якому потрібно їздити на своєму автомобілі в холодну пору року. З таким помічником ви заощаджуєте час, бережете двигун автомобіля і підвищуєте рівень комфорту їзди на автомобілі.

У сильні морози двигуну доводиться складно, він витрачає енергії на роботу, що швидко призводить до кінця його працездатності. Підігрівач Лунфей 2 кВт XL-8002 допомагає двигуну залишатися у строю максимально довго. Встановлюються такі агрегати, як правило, на бензинові та дизельні двигуни внутрішнього згоряння. Здійснюють свою роботу агрегати від мережі, тому зі складнощами водії не стикаються. Обігрівач допомагає значно знизити витрати палива в зимовий період, що заощаджує суттєві матеріальні кошти водіїв.

Купити Лунфей XL-8002 можна в нашому інтернет-магазині «Болгарка.укр». Досвідчені консультанти завжди допоможуть зробити правильний вибір. На нашому сайті багато моделей за різними цінами, тому фахівці проконсультують за необхідною вам моделлю. Зв’язатися з працівниками інтернет-магазину «Болгарка.укр» можна за телефоном, вказаним на сторінках сайту. Оператори швидко відповідають на запитання та максимально докладно проводять консультацію по необхідному питанню.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA