Вдало обраний матрац на ліжко – запорука щоденного комфортного сну

Share

Вдало обраний матрац можна вважати запорукою Вашого комфортного сну і, звичайно, здоров’я. Але як не помилитися з вибором, адже на ринку такого товару дуже багато?

матраци на ліжкоМатраси призначені як для активних людей, так і для малорухливих. Вибір ортопедичного матраца в каталозі інтернет магазину «Магдек» стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує та любить комфорт, і водночас намагається підтримувати організм у тонусі.

Відмінною особливістю ортопедичних виробів є прийняття своєї форми протягом шести годин після відкриття вакуумної упаковки.

Яких рекомендацій необхідно дотримуватися, коли розкриваються та використовуються матраци? Не використовуйте гострі предмети для відкриття упаковки, Ви можете зіпсувати поверхню виробу. Приміщення, де буде матрац, не повинно мати підвищений рівень вологості. Один раз на тиждень обов’язково повинна провітрюватися кімната, крім того, не рекомендується влаштовувати вологе чищення виробу або гладити на ньому свої речі. Якщо Ви хочете, щоб матрац прослужив Вам довго, краще користуватися каркасами з дерев’яними ламелями.

Матраци можуть мати специфічний запах матеріалу, проте не варто турбуватися, подібне явище незабаром зникне. Запах зовсім не токсичний і досить швидко вивітрюється. Товщина виробу може зменшитися на 5-15 відсотків, ця зміна вважається нормою.

У розмірах матраца також можуть зустрічатися похибки в межах 2 відсотків через наявність еластичних компонентів, які можуть з’явитися навіть після тривалої експлуатації виробу.

Отже, який ефект мають матраци від фабрики Матролюкс? Звичайно, не варто думати, що ортопедичний матрац вилікує Вам хворобу спини, але він допоможе добре відпочити, розслабитися і розвантажити свій хребет. Щоб хребетний стовп знаходився у своєму природному стані, необхідно позбавитися додаткових навантажень. Виріб повинен повністю повторити форми та контури Вашого тіла. Занадто жорсткі матраци почнуть тиснути на хребет, а на м’якому – ; спина провисатиме.

Матрас повторює форму людського тіла в тих випадках, коли відбувається рівномірний розподіл навантаження, що виникло, по всій довжині. Ідеальним рішенням цієї проблеми є повітряні та водяні вироби. Не всі пружні матраци мають таку властивість, адже для розподілу навантаження вони повинні мати різні зони жорсткості.

Матраци Матролюкс швидко завоювали популярність серед клієнтів сайту magdek.com.ua інтернет магазину «Магдек» завдяки високим ортопедичним властивостям.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA