Як здійснити обмін криптовалюти за готівку в Україні?

Share

Криптовалюта — це віртуальна валюта, захищена односторонньою криптографією. Вона з’являється в розподіленому реєстрі, званому блокчейном, прозорим і доступним для всіх користувачів і піддається перевірці способом, який майже неможливо підробити або зламати. Початкова мета криптовалюти полягала в тому, щоб дозволити онлайн-платежі безпосередньо від однієї сторони до іншої без необхідності в центральному сторонньому посереднику, такому як банк. Однак, з появою смарт-контрактів, невзаємозамінних токенів, стейблкоїнів та інших інновацій, швидко розвиваються додаткові сфери застосування та можливості. Цінність криптовалюти випливає із поєднання дефіциту та сприйняття її як засобу заощадження, анонімного платіжного методу або засобу захисту від інфляції.

Як купити криптовалюту готівкою в Україні?

Якщо ви вирішили здійснити обмін криптовалют за готівку, банківською карткою чи в обмін на іншу криптомонету, тоді вам потрібен надійний сервіс для купівлі та продажу цифрових валют. На сьогоднішній день самим популярним криптообмінником на території України є Coin24.com.ua. З недавніх пір цей сервіс розширив географію своєї діяльності і тепер обміняти крипту можна як в Польщі, так і в Чехії. 

Для купівлі цифрової валюти на сайті Coin24.com.ua, подайте вiдповiдну заявку на обмін, обов’язково вказавши на те, що обмін буде саме за готівку, виберіть країну та місто, де буде проводитись операція, а також виберіть валютні пари та вкажіть суму обміну. Після отримання вашої заявки, з вами зв’яжеться менеджер ресурсу та розкаже про всі подальші ваші дії, що стосуються обміну.

eeupa4tOkPdEdFb-Np4DyXlJvb4SnJBRS-PmPcTm-CC2G-ljy6PyMTvn1Lp2_B0wbmgR2FOyX4dRYpxykzu5M7iAQXmGAVP9UPwzthM2hDq2nNqoVrcwnSID9FsPi9a2GPAo5Xf6ofh_Mizfnus-avI

Переваги купівлі криптовалюти через криптообмінник Coin24.com.ua:

  • автоматичні та напівавтоматичні обміни, що можливо здійснити в любий час та в зручному місці, 24/7;
  • купити та продати можна більше 50 самих популярних криптомонет: BTC, ETH, ETC, USDT, TRX, XRP, XML, SOL, VET, UNI, DOT, DAO, FIL, AVAX, ALGO та ін.;
  • самі вигідні курси всесвітньо відомих бірж;
  • можливість вводити та виводи криптовалюту різними платіжними методами: ПриватБанк, Монобанк, ПУМБ, Ощадбанк, Visa, MasterCard, Payeer, AdvCash, Perfect Money;
  • надійність та репутація підтверджені багаточисельними відгуками на відомих тематичних платформах;
  • всі операції зашифровані, а персональні дані клієнтів ні в якому разі не розповсюджуються та не продаються;
  • інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс та дизайн обмінника;
  • гарантія надходження коштів, якщо всі правила обміну були виконані;
  • дворівнева партнерська програма та нарахування кешбеку;
  • компетентна та професійна технічна підтримка сайту, що з радістю прийде вам на допомогу у вирішенні питань, що стосуються обмінів або роботи самого сайту.

І навіть це ще навіть не половина тих переваг, які виділяють Coin24.com.ua серед інших обмінників. Всі плюси і мінуси ви можете перевірити особисто, перейшовши за посиланням та здійснивши обмін крипти. 

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA