Запрошуємо на курси Менеджера з продажу від IT-школи A-Level

Share

Шукаєте нетехнічний напрям, за яким можете реалізувати себе у сфері IT? А може ви працюєте розробником та бажаєте навчитися продавати свої веб-продукти? Чи маєте бізнес у сфері IT та хочете залучити нових клієнтів?

Запрошуємо на курси Менеджера з продажу від IT-школи A-Level

У кожному з цих випадків вам потрібні IT Sales курси від IT-школи A-Level!

Саме тут ви зможете дізнатися:

  • Як знаходити клієнтів та замовників, залучати партнерів та інвесторів;
  • Як презентувати продукт на різних етапах розробки та отримувати корисні правки;
  • Як дорожче продати ваш проєкт та продовжити співпрацю з замовником.

Це лише кілька моментів, які ми обговоримо на курсі менеджера по продажам. Програма складена таким чином, щоб бути корисною для практикуючих розробників та окремих сейлз менеджерів. 

IT Sales курси навчать вас “закохувати” користувачів у свій продукт, просуватися кар’єрними сходами та підвищувати репутацію в IT-спільноті!

Переваги навчання в A-Level на курсі Менеджера з продажу

A-Level — це успішна IT-школа України, яка має понад 80 компаній-партнерів. Такого результату вдалося досягти завдяки наступним перевагам:

  • Усі викладачі школи мають досвід роботи за фахом від 3-4 років. Кожен з них пройшов кілька рівнів співбесід, щоб довести свою кваліфікованість. Тож, обравши курси менеджера по продажам, можете бути впевнені в якості освіти;
  • Програма курсів в A-Level постійно оновлюється та доповнюється. Ми орієнтуємося на актуальні вимоги роботодавців та очікування клієнтів. Тож ви будете конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці;
  • IT Sales курси та інші напрями передбачають додаткові безкоштовні заняття зі складання резюме та проходження співбесід. Тому наші випускники впевнено почуваються вже на першому місці роботи та заряджені на успіх!

Які скіли мають бути у менеджера по продажам?

Крім технічних навичок, IT Sales повинен мати певні софт-скіли, які допоможуть йому досягти успіху у новій професії:

  • Комунікабельність та вміння знаходити спільну мову з різними людьми;
  • Стресостійкість, вправність знаходити вихід зі складних ситуацій;
  • Гнучкість, ввічливість та впевненість у собі.

Курси менеджера з продажу передбачають розвиток цих рис. Ми будемо практикуватися в команді, працювати з реальними кейсами, спілкуватися, виконувати домашні завдання та захищати особисті проєкти!

Зацікавилися? Тоді не гайте часу та приєднуйтеся до IT Sales курсу. Якщо у вас виникли питання стосовно курсів IT для початківців від A-Level – залишайте заявку на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб надати детальну інформацію.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA