Витяжка для манікюру з фільтром: кого захищає

Share
Витяжка для манікюру з фільтром: кого захищає

Сучасні дівчата нарощують нігтьову пластину, прикрашають її ліпленням, стразами, різними принтами. Якщо ви бажаєте довгі нігті – немає нічого простішого. Достатньо використовувати акрил або інші матеріали для зміцнення та нарощування. Проте процес може бути досить брудним. Адже навіть зняття гель лаку передбачає обробку фрезером або пилкою. У процесі утворюється велика кількість дрібнодисперсного пилу, в якому немає абсолютно нічого натурального. І якщо майстер не використовує настільні витяжки для манікюру, ви цим дихайте.

У цій статті ми розповімо, навіщо потрібен пиловловлювач у салоні, а також вдома. А купити такий виріб як витяжка для манікюру з фільтром можна через інтернет-магазин Million Nails: https://million-nails.com.ua/ua/g17166806-vytyazhki-dlya-manikyura. Причому пиловловлювачі доступні, як поштучно, так і гуртом.

Настільні витяжки для манікюру: абсолютний «маст хев»

Наявність вбудованих або настільних витяжок для манікюру є однією з переваг салону нігтьового сервісу. Уявіть, скільки пилу буде в кабінеті навіть на 2-3 столи. Це обладнання, наявність якого дозволяє ухвалити рішення на користь конкретного закладу.

Однак витяжка для манікюру з фільтром захищає від дрібнодисперсного пилу не тільки клієнта. Просто подумайте: корекцію зазвичай роблять 2-3 рази на місяць. Досвідчений фахівець здатний виконати всі процедури за 60 хвилин. Тобто дихати пилом клієнт буде менш як дві години на місяць. У той час, як сам майстер манікюру, що працює без витяжки, піддається впливу пилу протягом усього робочого часу.

Якщо ви робите манікюр вдома самостійно, теж не варто відмовлятися від придбання пиловловлювача. Адже пил осідатиме всюди: на килимах, м’яких меблях і так далі. Краще подбати про здоров’я. Тим більше, що купити настільну витяжку для манікюру можна недорого.

Купити витяжку для манікюру із фільтром в Україні через інтернет-магазин Million Nails

Щоб купити якісну витяжку для манікюру з фільтром недорого оптом чи в роздріб, звертайтесь до інтернет-магазину Million Nails. Компанія пропонує моделі з HEPA фільтрами, а також зі знімними мішками для пилу. Витяжка для манікюру з фільтром буде більш ефективною, але замінити його може бути дуже складно. Витяжки з мішками не очищають повітря максимально, але з часом якість їх роботи не погіршується.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA