Яке медичне обладнання для реабілітації можна придбати в Україні

Share
Яке медичне обладнання для реабілітації можна придбати в Україні

Перенісши складну операцію, отримавши травму або тяжке захворювання люди іноді втрачають можливість самостійно пересуватись. Вони потребують не тільки співчуття і допомоги рідних, але й спеціальних медичних товарів. Серед них – протипролежневі матраци, подушки, спеціальні ліжка, реабілітаційні тренажери, санітарно-гігієнічні пристрої.

Головна задача реабілітаційного обладнання для опорно-рухової системи полягає у знятті больового синдрому, відновленні функцій опорно-рухового апарату, виключенні появи пролежнів, поверненні пацієнта до звичного життя. Сьогодні виробники пропонують увазі безліч видів виробів не тільки для дорослих з інвалідністю, але й для дітей, людей похилого віку та дорослих пацієнтів, нездатних з певних причин рухатися.

Яке реабілітаційне обладнання можна купити в Україні

На офіційному сайті інтернет-магазину медтехніки Baldinelli можна замовити таке обладнання:

Інвалідні візки

Такі транспортні засоби призначені для людей, які тимчасово або остаточно втратили здатність пересуватися. Вони можуть бути:

  • стандартними;
  • багатофункціональними;
  • посиленими;
  • спортивними;
  • з електроприводом.

Окремо варто виділити дитячі коляски для малюків з ДЦП і засоби пересування із санітарним оснащенням.

Засоби, що допомагають пересуватись

Обладнання для реабілітації буває наступних видів:

  • Ходунки

Основна їх функція – допомога при ходьбі пацієнтам із руховими порушеннями. Вони знижують навантаження на ноги, допомагають зберегти рівновагу, значно покращують координацію.

  • Ролери

Ролатори гарантують людям, які перенесли травму або оперативне втручання, надійну підтримку та свободу пересування. На відміну від попередніх виробів вимагають мінімальних фізичних зусиль, тому є ідеальним варіантом для ослаблених та літніх пацієнтів.

До цієї категорії також відносяться милиці і тростини. Вони виступають додатковою опорою при пересуванні, знімають навантаження на кінцівки.

Функціональні ліжка

Купити реабілітаційне обладнання варто для людей, змушених тривалий час перебувати в лежачому положенні. Правильний його вибір значно полегшить життя як паралізованої людини, так і тієї, яка його доглядає.

Від стандартного медичне ложе відрізняється наявністю рухомих секцій, число яких варіюється від однієї до чотирьох. У односекційних рішень рухомою є лише секція в області голови, тоді як чотирисекційне має можливість регулювання всього тіла хворого.

Протипролежневі матраци

Вироби використовуються для профілактики і лікування пролежнів у пацієнтів, позбавлених можливості вільно рухатись. Завдяки ним зменшується тиск на певні ділянки тіла паралізованого, м’язи розслаблюються, підвищується якість сну.

Санітарно-гігієнічні пристрої

Реабілітаційне обладнання для людей похилого віку потрібне для зручного справляння природних потреб, проведення гігієнічних процедур. В асортименті представлені стільці-туалети, накладки на унітаз, стільці для ванни і душу, сходи і поручні для зручного заходу у ванну. Такі вироби роблять відвідування туалету, проведення гігієнічних процедур максимально комфортним і безпечним.

Тренажери

Унікальне обладнання дозволяє проводити тренування, націлені на якнайшвидше відновлення людини після травми, операції. Основна його функція полягає у дозуванні фізичних навантажень на суглоби, м’язи в період реабілітації після перелому кісток верхніх і нижніх кінцівок, пошкоджень хребта, інфаркту міокарди, при розсіяному склерозі, ДЦП, хворобі Паркінсона.

Вам также понравится...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA